• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

fotograf Zielona Góra, oferta

fotograf Zielona Góra, oferta

Czy ktoś z Was zna fotografa w Zielonej Górze, który robi zdjęcia nie tylko ślubne, lecz również całym rodzinom? Mam pewien pomysł na sesje i szukam kogoś fachowego.

alek45

Posty: 1

 
Kontakt do fotografa ślubnego z Zielonej Góry odnajdziecie na http://jacekpatecki.pl/kontakt i warto sobie to sprawdzić i zapisać. Przy okazji możecie sprawdzić sobie, które fotografie wykonuje. Są rzeczywiście przepiękne, zatem warto wynająć na ślub i wesele kogoś takiego.

Morchepl

Posty: 22

 
U nas był fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim i było super. Człowiek bardzo dobrze przygotowany. Zna się na zdjęciach, ale wie również jak ustawić młodych, aby ich zdjęcia były jeszcze ładniejsze. Polecam kogoś takiego, bo przecież nam zależy na tym abyśmy wyglądali super na swoich zdjęciach ślubnych i weselnych.

TomekK

Posty: 3

 
Gusta są bardzo inne, wobec tego jednym podobają się takie fotografie ze ślubów, a innym różne. Jedni stawiają na ładne plenery, a inni jeszcze chodzą do studia fotograficznego.

Yuri20

Posty: 2

 
Nie za dobrze na zdjęciach wychodzę, lecz akurat ślubne trzeba było zrobić. Musi być przecież jakaś pamiątka, zatem trzeba zadbać o to, aby była rzeczywiście niezmiernie wartościowa, a wówczas będziemy jeszcze niezwyklej zadowoleni. Fotografa bez problemów się znajdzie.

babyNON

Posty: 3

 
Obecnie jest o tyle dobrze, że zdjęcia ślubne robi się w plenerze. Robienie ich w studio nie było dobrym pomysłem. Mam takie zdjęcia i wszystko wygląda strasznie sztucznie, dlatego cieszę się, że przyszła moda na zdjęcia w jakiś bardzo interesujących miejscach. To lepiej wygląda.

serumP007

Posty: 6

 
Im wiecej jest fotografii tym lepiej. Nigdy wszystkie nie będą super. Jeśli zamówi się sto czy dwieście fotografii to fotograf nie byłby w stanie wszystkich zrobić super. Ile by mu to miało zająć czasu? Goście na weselu zamiast się bawić to by się musieli ustawiać do fotografii. Tutaj idzie się na żywioł i z tych setek fotografii zawsze się coś wybierze.

Aligat56

Posty: 5

 
Z tego, co pamiętam to jest fotograf weselny w Gorzowie Wielkopolskim, który raduje się niezmiernie dużym uznaniem. Niestety nie mam dziś namiarów do niego, lecz jak znajdę to od razu podeśle. To osoba, która wie jak ustawić młodych i jak wyciągnąć ze zdjęć tak mnóstwo jak to tylko jest możliwe. Fotografie są wtedy super.

Marioleczka

Posty: 2

 
Według mnie zleca się fotografię ślubną w Zielonej Górze tylko specjaliście. To wyjątkowe zdjęcia i nie ma miejsca na ich poprawianie. To nie kolejne urodziny tylko coś więcej, dlatego trzeba znaleźć kogoś, kto się na tym zna.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Fotograf musi mieć bardzo duże doświadczenie. To podstawa i wtedy zdjęcia wyjdą super. Specjalista to i aparatem za sto złotych jest w stanie zrobić coś wyjątkowego. Jeśli ma do tego nowoczesny i drogi sprzęt to można się spodziewać niesamowitych zdjęć.

Klara323

Posty: 4