• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

ochrona zdrowia 55 plus ??

ochrona zdrowia 55 plus ??

Kto oferuje oferty z ubezpieczeniami szkolnymi dla dzieci? Interesuje mnie dobra oferta, bo może cała klasa by była ubezpieczona w jednym towarzystwie?

Klakierek56

Posty: 1

 
Z tego, co się orientuje to ubezpieczania szkolne dla dzieci załatwia szkoła czy tam przedszkole? Tak kiedyś było. Nie ulega wątpliwości rodzice nie muszą się na to godzić, dlatego trzeba będzie sprawdzać warunki zawartej umowy.

090913123

Posty: 3

 
Płacić można zawsze, ale czy pieniądze się odzyska? Trzeba będzie zawsze czytać warunki umowy. Ubezpieczyciele zawsze działają tak samo. To znaczy, że chętnie biorą składki, ale niechętnie oddają jakiekolwiek pieniądze.

Kamigyq

Posty: 3

 
Ofert na pewno odszukamy niesłychanie mnóstwo, zatem trzeba sobie to zbadać. Nigdy nie podpisujemy umowy przypadkowej. Analiza daje nam wiedze czy to jest dla nas opłacalne czy nie. Skoro propozycji jest mnóstwo to niech towarzystwa ubezpieczeniowe nas zachęcają do wybrania ich.

sthEn

Posty: 6

 
Wiecej na temat ubezpieczeń oszczędnościowych dla rodzin znajdziecie na https://dlamojejrodziny.pl/ubezpieczenia-oszczednosciowe-rodzina.html. Trzeba tam wejść i sobie sprawdzić.

Jasio234

Posty: 3

 
Ukradli mi dwa auta, raz okradli mi dom, dlatego wiem, co to bezpieczny dom rodzina, dlatego wszystkim polecam, aby się zabezpieczyli bardzo dobrze. W ten sposób możecie rzeczywiście bardzo wiele na tym zyskać.

345_14

Posty: 16