• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

firma budowlana

firma budowlana

Szukam zaufanych firm związanych z inwestycjami drogowymi, stabilizacją terenu. Jeżeli możecie się podzielić realnymi doświadczeniami to tym bardziej chętnie poczytam. Proszę tylko o udział w dyskusji ludzi, którzy rozumieją temat, a nie przypadkowych użytkowników. Z góry dziękuję.

Yuri20

Posty: 2

 
Zarządzam budynkiem komercyjnym postawionym niestety na słabym gruncie, tak to można podsumować. Polecono mi firmę AnaBud to pomocy przy wzmocnieniu, zabezpieczeniu nieruchomości i bardzo dobrze się wywiązali z zadania. Moim zdaniem warto zaufać, bo po kontakcie z panem Zbigniewem Boguckim wiedziałem, że mam do czynienia z prawdziwym pasjonatem-profesjonalistą, a mało takich przyznam w branży budowlanej. Po więcej szczegółów odsyłam na https://ana-bud.pl/uslugi-budowlane/roboty-prace-ziemne-wykopy-niwelacja-terenu/. Opłaca się.

johncena67

Posty: 12

 
Poproś o kosztorys, często robiony na oko po wstępnym kontakcie, żebyś mógł sobie mniej więcej porównać podmioty w branży. To się dzieje bardzo naturalnie. Trochę czasu poświęcisz, ale lepiej zaplanujesz temat inwestycji.

AAjaka!!

Posty: 5

 
Lepiej po stronach przeglądać niż po ogłoszeniach, bo czasami zupełnie nieaktualne, albo firmy zmieniają zupełnie marki cały czas. Kogoś stabilnego trzeba szukać.

micko

Posty: 5

 
Lepiej generalnego wykonawcę zatrudniać z pełnym działem projektowym niż przypadkowych ludzi, co zaraz ci znikną z rynku.

Eegofan

Posty: 26

 
Pytanie, czy będziesz osobiście nadzorował inwestycję, czy zostawisz wszystko generalnemu wykonawcy. Moim zdaniem sprawdza się podejście łączone, żeby tylko czasami się pojawić i potwierdzić realizację zgodnie z warunkami umowy.

Kitas

Posty: 8