• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

hortensja sadzonki, poszukuję sklepu!

hortensja sadzonki, poszukuję sklepu!

Marzy mi się magnolia sadzonka, ale nie wiem do końca gdzie ją można będzie zamówić? Jeżeli znacie sklep, który proponuje zdrowe i dorodne sadzonki to dajcie mi znać.

gancarczyk67

Posty: 1

 
Nie korzystałem ze sklepu ogrodniczego internetowego, ale wiem, że można wszystko zamówić. Znajomy miał możliwość zamówienia nawet bardzo dużych drzewek do ogrodu.

1adversary

Posty: 14

 
Iglaste wymagają bardziej kwaśnej ziemi, wobec tego jeżeli ktoś nie ma takiej to trzeba będzie zamówić ziemię w sklepie ogrodniczym. Na pewno przydadzą się inne rodzaju nawozy tak żeby rośliny nie zrobiły się brązowe i niezmiernie okropne.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o sosna carsten sadzonki to polecam to https://www.podlewane.pl/pl/p/Sosna-kosodrzewina-Carsten-C5/6702, a zobaczycie, iż było pożądane byłoby. Super oferta od profesjonalnego sklepu internetowego.

pawel253

Posty: 4

 
Polecam sosnę cesarini blue, która nadaje ogrodowi super wyglądu. Niebieska sosna od razu wyróżnia się na tle innych roślin, jakie mam w swoim ogrodzie.

Kamigyq

Posty: 3

 
Mamy świerki rydal i rosną bez kłopotów. Pożądane byłoby zamówić sobie takie sadzonki w sklepie ogrodniczym, który ma świeże rośliny, bowiem wówczas na pewno wyrosną.

Nikuś23

Posty: 3