• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

ogrzewanie podłogowe niepołomice, polecicie firmę?

ogrzewanie podłogowe niepołomice, polecicie firmę?

Poszukuje firmy, która zajmuje się ogrzewalniami podłogowymi w Nowym Brzesku i chętnie przyjedzie żeby mi pomóc? Macie jakąś firmę, która się na tym bardzo dobrze zna?

Bączeak

Posty: 1

 
Szukanie firmy raczej trudne nie jest, bo jest ich dużo. Niestety nie każda firma, która się reklamuje ma wiedzę i doświadczenie. W przypadku ogrzewania podłogowego, które jest ukryte pod podłogą jakość ma znaczenie. Nie chcemy kuć płytek albo zrywać paneli, bo się okazuje, że niestety, ale coś jest tam nieszczelne?

ewu1u01

Posty: 6

 
Chciałem założyć sobie takie ogrzewanie, ale nie było wtedy jak. Teraz to dopiero może jak będzie jakiś większy remont to się zdecyduje na zmiany. Za dużo byłoby pracy i za wysokie koszty. U znajomych takie ogrzewanie działa bardzo dobrze, dlatego nie dziwię się, że tak wiele osób je u siebie montuje. To się opłaca.

12erBis

Posty: 7

 
Kilka miesięcy temu montowałem ogrzewanie podłogowe w Wieliczce i działało przez sezon grzewczy super. Było naprawdę zimno, a ja nie zużyłem zbyt wiele opału. Dla mnie takie ogrzewanie ma wiele zalet, dlatego nie zmieniałbym go na żadne inne.

Boss

Posty: 4

 
Nie wiem, lecz chyba bym się nie zdecydował na takie ogrzewanie. Niby jest porządne jak ktoś ma astmę albo jest alergikiem, lecz podobno na osoby, które mają problemy z krążeniem już to nie działa najlepiej. Nie będę ryzykował i na razie zostanę przy grzejnikowym ogrzewaniu domu.

nemiasty

Posty: 23

 
Jeśli chcecie zlecić montaż ogrzewania podłogowego w Niepołomicach to tylko tej firmie http://www.instalco-krakow.pl/hydraulik-krakow.html. Mnie bardzo pomogli.

nemiasty

Posty: 5

 
Miałem ogrzewanie na grzejnikach i miałem takie podłogowe. Każde ma własne wady i zalety. Najlepiej na sobie to przetestować i wyrobić sobie swoje zdanie.

Black_Riot

Posty: 7

 
Większa część osób montuje ogrzewanie podłogowe, bo jest o wiele niezwyklej estetyczne. Nie ma tyle pyłu i kurzu, a do tego nie trzeba się martwić grzejnikami na ścianach.

CHatka-eKo

Posty: 4