• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Kraków kominki, jaki sklep ?

Kraków kominki, jaki sklep ?

Czy można zamówić kominki w Krakowie ze sklepu i firma to wszystko przyjedzie i zamontuje? Byłoby dobrze gdyby mi doradzili, co powinienem dla siebie wybrać.

Nagórę44

Posty: 1

 
Jeżeli ma się pieniądze to można wszystko zamówić. Firma wszystko wykona, a my nic nie musimy sami robić. To kompleksowe usługi, które wybierają te osoby, które się na tym nie znają i nie mają na to zbyt wiele czasu.

Bienkus

Posty: 7

 
Firma, która oferuje montaż kominków w Krakowie robi to naprawdę bardzo profesjonalnie. Znajomy korzystał z takiej oferty i jest naprawdę bardzo zadowolony. Przyjechali i w kilka godzin całość była gotowa. Miał w cenie jeszcze naukę tego jak kominek obsługiwać, dlatego warto z takiej oferty skorzystać.

czerwińska

Posty: 11

 
Przerabiałem już kominek na drewno, ale teraz jestem na etapie montażu kominka na gaz. Rozpalanie drewna było dobre przez pierwszy tydzień, a później to tylko problem. Gaz jest zdecydowanie o wiele lepszym rozwiązaniem dla mnie.

dof77

Posty: 4

 
Kupowałem kominek gazowy w Krakowie w http://gazowecieplowdomu.pl. W tej firmie zaproponowali mi niezmiernie duży panoramiczny kominek i rzeczywiście w salonie prezentuje się pięknie. Kosztował sporo, ale dla mnie cena nie ma znaczenie. Dla mnie liczy się efekt, a tutaj on jest.

Sewerynus

Posty: 18

 
Bez problemów można znaleźć kominek czy to na drewno czy na gaz. Sam mam gazowy, bo jest praktyczniejszy. Nie trzeba mieć typowe komina, bo tutaj odprowadza się tylko spaliny z gazu, a nie tak jak w typowym kominku jest dużo dymu. Wybierając kominek trzeba sprawdzić, od jakiego pochodzi producenta.

Marioleczka

Posty: 5

 
Zamówiłem ostatnio kominek z montażem w Krakowie i firma prędko przyjechała żeby mi pomóc. Wybrałem optymalne rozwiązanie dla siebie, wobec tego jestem niesłychanie zaspokojony. Według mnie to była najbardziej znana propozycja z kominkami na rynku.

labuh

Posty: 4

 
Trzeba porównać różne modele wkładów kominkowych w Krakowie w jednym ze sklepów, a wówczas dowiemy się, który z nich nam odpowiada. Poza wkładem warto skupić się na obudowie.

Black_Riot

Posty: 3